STIGMA DESIGN STUDIO

Spoločnosť STIGMA design studio vám prináša kompletné riešnie interierov od návrhu až po realizáciu pri zariaďovaní kuchýň, cez obývačky, spálne, až po kancelárie. Neoddeliteľňou súčasťou moderného a útulného interiéru je výber sedačiek, stola a stoličiek.

Zariaďujte v pohodlí domova

Ak nám pošlete pôdorys, pripravíme pre Vás 3D návrh s cenovou ponukou a prídeme za Vami s kompletným vzorkami. Svoj nový interiér môžete mať spracovaný a prekonzultovaný u Vás doma.

Zašlite nám pôdorys

Kuchyne

Kuchyne
Jednoduchosť s extravaganciou, štýlovosť a noblesa, alebo...
Viac

Obývačky

Obývačky
Obývací program so širokým praktickým pre všetkých...
Viac

Sedacie súpravy

Sedacie súpravy
Sedacie súpravy sa vyznačujú veľkou variabilitou rôznych...
Viac

Spálne

Spálne
Dôležitou a neodeliteľnou súčasťou každej domacnosti je...
Viac

Interiérové dvere

Interiérové dvere
Moderný vzhľed, jednoduchá elegancia a čisté línie...
Viac

Poradíme vám

Poradíme vám pri kompletnom zariaďovaní vášho interiéru s kuchynskou linkou, obývacích a spálňových izieb, šatníkov aj kúpelní. 3D návrh doplníme podlahou a farebnosťou stien aby ste si vytvorili kompletný obraz o vašom buducom bývaní z rôznych uhlov pohľadu. Po zameraní priestoru vám pripravíme inštalačné nákresy. Premeníme starosti pri zariaďovaní vášho domova na radosť.

Poraďte mi

Nová Mariánka

nova-mariankaDarujte si najkrajšie bývanie pri Bratislave v Mariánke. Zariadime váš nový domov kuchynskou linkou, jedálňou, obývacou izbou, spálňou, detskou izbou ako aj kúpelňou. Kde inde nájdete krajší domov ako v čistej karpatskej prírode, na mieste plnom dobrej energie, známom pútnickom mieste?

Pod ochranou hradu Pajštún na vás čakajú pôvabné rodinné domy a bungalovy alebo pozemky, na ktorých si môžete postaviť svoj vlastný „dom snov“.   Viac

Adresa:
STIGMA design s.r.o.

Rožňavská 1, centrum R1

831 04 Bratislava

Slovensko
Telefón:
+421 911 981 795

+421 904 404 252
E-mail:
stigma-design@stigma-design.sk


Otváracia doba:
Po – Pia: 10:00 – 18:00

So: 9:00 – 14:00

Ne: zatvorené